Hakkımızda - YouDijital

Hakkımızda

Uluslararası Dijital Pazarlama ve Yazılım Ajansı olarak sektörde belirlediğimiz üst düzey kalite standartlarımız çerçevesinde Dijital Pazarlama ve Yazılım çözümleri sunuyoruz.

Biz Kimiz ?

YouDijital 2018 Yılında kurulmuş dijital reklam ajansı olarak faaliyetlerini dinamik ve tecrübeli ekibi ile sürdürmektedir. İstanbul temelli olan YouDijital yapmış olduğu kaliteli işler ile rakiplerinin önüne geçerek doğru referanslarla kısa sürede hem Türkiye geneline hemde Dünya’ya açıldı. Temelinde kaliteli iş, mutlu müşteri mantığını benimseyerek ilerleyen YouDijital şirketiniz için elektronik tüm eksiklikleri gidererek kalite ve marka algısını yükselterek satış rakamlarınızı arttırır.

YouDijital Ailesi olarak sizlere sağladığımız hizmetleri en iyi şekilde yapabilmek için ekip arkadaşlarımızı yaratıcı ve alanında uzman kişilerden oluşturduk.

Dünyanın 60 farklı ülkesinde yürütmekte olduğumuz reklam kampanyaları ve izlemiş olduğumuz verimli stratejiler ile markamızı Dünya’ya duyurmaktayız

Uluslararası Pazarlama Ve Dijital Reklam Ajansı

İzlenilen başarılı elektronik stratejiler ve üretilen kreatif çözümler ile birlikte kısa sürede Dünya pazarına açılarak dijital reklam çalışmalarını 60 farklı ülkede sürdürmekteyiz. Özgün tasarımcı kadromuz ile yenilikçi tasarım anlayışıyla birlikte fark yaratmaya devam ediyoruz!

Web Tasarım

Özgün tasarım ve yazılımlarımız ile Dünya’nın dört bir yanında yayındayız.

Google Reklamları

Detaylı SEO  ve Google Adwords çalışmaları ile siz satış rakamlarınızı arttırırken organik yükseliş sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

İşletmeniz için çeşitli yazılım ve mobil uygulamalar ile takip ve data imkanı sağlıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya hasaplarınızı baştan yaratıyor oluşturulan verimli reklam kampanyaları ile maksimum verim elde etmenizi sağlıyoruz.

Nerede olursanız olun, YouDijital Destek ekibi 7/24 yanınızda ! 

YouDijital uzak bağlantı yazılımı sayesinde tek tık ile hiç bir bilgi girişi olmadan bilgisayar ve server erişimi ile teknik tüm detaylarla ilgili canlı destek imkanı sağlıyoruz. 24 Saat aktif olarak çalışan destek ekibimiz ile sorunlarınızı çözmek artık çok kolay !

0
Mutlu Müşteri
0
Biten Proje
0
Kahve
0
Mesai
YouDijital 7/24

İhtiyacınız Olduğu Her an YouDijital Yanınızda !

Tecrübeli ve dinamik kadrosu ile satış sonrası müşteri memnuniyet araştırmaları ve teknik destek ile hiç bir probleminiz uzun süreli devam etmiyor

Yeni Bir Başlangıç İçin YouDijital

Kaliteli hizmet, rekabetçi fiyat politikası ile dijital reklamların yeni adı !

Call Now Button