Twitter Reklamları - YouDijital

Twitter İçerik Yazıları Nasıl Olmalı ?

Diğer mecralardan farklı olarak Twitter’in belki de ayrıldığı en kritik nitelik olarak 140 karakter sınırlamasını ele aldığımızda, bir çok kişi reklam ve hazırlayacağı içerik konusunda problem yaşamakta.

Şirketiniz için hem markalaşma çalışmalarını yürütürken hem de içerik yazarlarımız sayesinde bu 140 karakteri en verimli şekilde, son okuyucu odaklı olarak hazırlanmış makaleler ile sosyal medya hesaplarınızdan alacağınız verimi arttırıyoruz.
Güncel konu ve trendler takip edilerek Kurumsal Kimliğinize zarar vermeden gündem bağlantısı sağlıyoruz.

twitter-reklamları

En güçlü Sosyal medya araçlarından biri olan Twitter mecrasını en etkili biçimde
şirketiniz için yönetiyoruz !

twitter-ürün

Proje Tanıtım ve Twitter

Pazara yeni girecek olan ürün, hizmet ve projelerin tümü için tüm sosyal medya mecralarında eş zamanlı olarak çalışma sürdürülmesi gerekir.
Bu şekilde talep arttırılırken aynı zamanda marka imaj çalışmalarının her projede temelleri güçlendirilir. Dünya üzerinde ki sosyal medya kullanıcılarının 3’te 2’si ürün yorumlarının yanı sıra sosyal medya hesaplarını inceliyor.

Twitter’da Markalaşma!

Marka İmaj Çalışmaları diğer tüm mecralarda olduğu gibi twitter içinde oldukça büyük önem arz etmekte.

promoted-trend

Promoted Trend Reklamları

Sponsorlu Gündem Reklamları olarak türkçeleştirebileceğimiz bu reklam modelinde, genellikle kısa sürede verim alınabilmek için kullanılır. 24 saatliğine belirlediğiniz bir tweet’in kısa sürede reklam bütçenize göre binlerce, milyonlarca kullanıcının karşısına çıkarılır. Reklam kaliteli ve gündem olabilecek potansiyele sahipse gönderiniz kısa 24 saat boyunca gündemde kalmanızı sağlar. Bu reklam modeli daha çok lansman ve tanıtım projeleri için kullanılır.

Promoted Account Reklamları 

Sponsorlu Hesap olarak bilinen bu reklam modelinin kullanım amacı, marka bilinirliğini arttırarak imaj çalışmalarının temelini atmaktır. Bu reklam modelinin maliyet hesaplaması diğer reklam modellerinden farklıdır. Kampanya başlatıldıktan sonra alınan takipçi sayısına göre fiyatlandırma uygulanır. Bu kampanya doğru şekilde optimize edilmesi durumunda reklamınız ilgili hedef kitleye gösterileceği için takipçi alma oranınız daha yüksek olacaktır. Bu şekilde hedef kitlenizin dışında kalan fakat takip etme potansiyeli olan kullanıcılara da erişim sağlayabileceksiniz.promoted-account
twitter-musteri-iliskileri

Twitter’da Müşteri İlişkileri Yönetimi

Twitter etkileşimde olduğunuz ya da olmadığınız müşterilerinizin istek, şikayet ve taleplerini dinleyebileceğiniz ihtiyaçlarına yönelik yeni ARGE faliyetleri geliştirebileceğiniz gerektiğinde müşteri sorularını yanıtlayıp ilgili yönlendirmeleri anlık olarak yapabileceğiz bir mecra halini aldı. Kullanıcılarda bu gelişim sonrası markalardan farklı beklenti ve talepler arayışına girdi. Kurumsallaşmanın ilk adımı olan Twitter’da doğru ve etkin bir şekilde yer almak ister misiniz ? 

Call Now Button