SEO Çalışması ile Rakiplerinizin Önüne Geçin - YouDijital

SEO ile Marka İtibarınızı Artırın

SEO çalışması arama motorları üstünde yükselişinizi sağladığı gibi marka itibarınızı da yüksek tutmanızı sağlar. Sizleri arayan müşterileriniz sayfanızın ilk sıralarda çıktığını görünce markanıza olan bakış açıları daha güven verici olacaktır. SEO çalışması marka bilinirliğiniz açısından çok önemli bir çalışmadır. İnternet kullanıcıları analizlerimiz sonucuna göre organik yükselen web sitelere daha fazla güveniyorlar.

seo-marka-bilinirliği

SEO Çalışması Sayesinde Bulunabilir Hale Gelin

SEO çalışması sayesinde hedef kitlenize ulaşabilirsiniz, organik yükselme sayesinde reklam maliyetlerinizi düşük tutabilirsiniz

seo-optimizasyon

SEO Çalışması ile Bulunabilir Olun

Hedef kitleniz ilgili olduğu anahtar kelimeleri arama  motoru üstünde aradığı zaman çıkan ilk sayfaları incelemeye başlar, aradığını bulamazsa 2 veya 3. sayfalarda nadiren aramaya devam eder. Peki arama sonuçlarında hangi sayfada çıkıyorsunuz? müşterileriniz sizi nasıl keşfedebilir? bu noktada arama sonuçlarında kurumsal kimliğinizi üst sıralara taşımak için çalışıyoruz. Anahtar kelimeleri, backlink çalışmaları, link yapısı ve daha bir çok seo bileşenleri ile sizleri arama sonuçlarında üst sıralara taşıyoruz.

Arka Planda SEO Ne Durumda?

SEO çalışmasının görülebilir kısmı önemli olduğu kadar birde göremediğiniz kısmı yani kodlar da bir o kadar önemlidir.Optimize edilmemiş kod yapısı sayfanızı bir çok yönden olumsuz yönde etkileyebilir. SEO ekibimiz ile iletişime geçerel ücretsiz analiz yaptırabilirsiniz.

seo

“SEO”nun Avantajları

SEO‘nun web siteniz için bir çok avantajı var. Bu avantajlar sağlanmadan ilerlemeniz kullanıcı deneyimi ve reklam maliyetleri olarak olumsuz yönde dönüş almanızı sağlar. SEO’nun web siteniz için olumsuz hiç bir yanı yoktur aksine bir çok alanda web sitenizi profesyonel hale getirir.
Marka Bilinirliğini Artırır

  • Arama Sonuçlarında Ulaşılabilirliği Artırır
  • Reklam Maliyetlerini Düşürür
  • Kurumsal İtibarı Güçlendirir
  • Web Site Kalitesini Artırır

“SEO” Her Geçen Gün Artıyor

SEO gerekliliğinin bilincinde olan kurumsal firma sayısı her geçen gün artıyor. Sol bölümde görmüş olduğunuz tablo 2004 yılından bu yana SEO kelimesinin arama hacmini göstermektedir, bu tablo anlık veriyi canlı olarak yansıtmaktadır. Sizlerde organik yükselişi sağlamak için Seo çalışmasına şimdiden başlamalısınız! Ekibimiz ile iletişime geçerek SEO hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

e-ticaret

E-Ticaret Optimizasyonları

E-Ticaret web siteniz var ve ürün satışınızı artırmak mı istiyorsunuz? öyleyse seo sizler için oldukça önemli bir çalışma, ürün bazlı seo çalışmaları ile ürünlerinizi arayan müşterilerinizin karşısına çıkarak ürün satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now Button