Linkedin Reklamları - YouDijital

Linkedin Reklamları 

LinkedIn Reklamları ile sektörünüz ile bağlantılı geniş bir iş dünyasına ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarını genellikle beyaz yakalıların oluşturduğu LinkedIn;
Kullanıcılarına diğer sosyal medya mecralarından farklı olarak devasa bir network ortamı ve ticaret akışı sağlamaktadır. Bu sanal ortamı şirket tanıtımı ve hedef kitlenizde ki özel alana erişmenizi sağlayan bu portal da ihtiyaçlarınıza yönelik çeşitli reklam alan ve opsiyonları bulunmaktadır.

linkedin

200’den fazla ülkede 290 Milyon dan fazla kullanıcı !

LinkedIn, 2013 Yılından itibaren en büyük kullanıcı artışını Türkiye’de gösterdi.

linkedin-reklam-modelleri

Linkedin Faydaları Nedir ?

LinkedIn Reklamları ile Satış rakamlarınızı yükseltebileceğiniz bir çok potansiyel müşteriniz burada!
LinkedIn’in sunmuş olduğu farklı reklam modelleri ile sizin için en doğru olanını bularak işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.
Gelin bu reklam modellerinden sık tercih edilen olanlarına beraber göz atalım.

Linkedin Dışında Reklam Yerleştirme Nedir?

Linkedin üzerinden oluşturduğunuz reklam modelleri linkedin platformu üzerinde linkedin platformu kullanıcıları üzerinde yayınlanır. Fakat bunun dışında “Hedef Kitle İletişim Ağı” Optimizasyonları yapılırsa oluşturduğunuz reklamlar üçüncü taraf web sayfaları üzerinde AdSense Alanları üzerinde yayınlanabilir ve linkedin dışında ki sağlayıcılar arayıcılar içerisinde ki hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

linkedin-ads

Linkedin Reklam Modelleri 

Linkedin Reklamları oluşturmadan önce ihtiyaçlarınızı ve yapmak istediklerinizi derinlemesine analiz etmeli ve sonra ki adım olarak uygun reklam kampanyalarını belirlemelisiniz.
Belirlenen istek ve beklentiler doğrultusunda reklam kampanyanız için en uygun model üzerinde hem grafiksel hemde içerik bazlı çalışmalar yaparak hedef kitlenize erişmeniz sağlanır.

İn-Mail Reklamları

Önceden belirlenen kişilerin Linkedin posta kutusu üzerinde yapılan mailing uygulamasıdır.
Hedef kitlenize yollanan bu mailler ile Re-Marketing Çalışmaları yürüterek sıcak satış rakamlarınızı arttırabilir, kampanya ve yeniliklerden müşteri kitlenizi haberdar edebilirsiniz.

mailing
dinamik-reklamlar

Dinamik Reklamlar

Dinamik Reklamlar sağ köşe de kullanıcılara gösterilen reklam türüdür.
Bu reklam modelinde kişiselleştirmeler mevcuttur. Her profile özel reklamlardır. Kampanyayı oluşturan kişiler sizin adınızı ve bilgilerinizi göremezken algoritma sayesinde sizin için hazırlanmış olduğu algısı uyandırır.

Call Now Button