Kurumsal Web Site - YouDijital

Kurumsal Web Site

Kişisel Web Sitesi Nedir?Kişisel Web Sitesi kişisel bilgilerinizi dijital ortamda hedef kitlenize yansıtan gelişmiş kod yapısına sahip ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleridir.Kişisel Web Sitenizi dijital cv dosyanız olarak da düşünebilirsiniz. Yaptığınız işleri, sunduğunuz hizmetleri burada paylaşarak müşterilerinize erişebilirsiniz veya bir toplantıda yaptığınız işleri kişisel web siteniz üstünden sunabilirsiniz.Web Site Tasarımınız oldukça önemlidir, ziyaretçileriniz web sitenize girdiği andan itibaren ziyaretçilerinizi etkilemeniz için süreniz oldukça kısıtlıdır, bu kısa süre içerisinde ziyaretçileriniz beklediği içeriği bulabilmeli ve bu içeriklere hızlı ulaşabilmelidir.

kisisel-web-sitesi-tasarimi

İş Süreci Nasıl İlerliyor?

ToplantıSizleri ofisimize davet ediyoruz veya dilediğiniz yerde ekibimiz sizlerle buluşuyor ve isteklerinizi değerlendiriyoruz.

AnalizEkibimiz sizlerden aldığı bilgiler doğrultusunda çeşitli analiz ve planlamalar yapıyor

BaşlıyoruzTüm planlama ve analizler doğrultusunda tasarım ve yazılım çalışmalarına başlanıyor

YayınlamaTüm çalışmalar bittikten sonra çeşitli testlerin ardından web sayfanızı yayına alıyoruz

web-site-tasarim

Web Site PerformansıWeb Site Performansı ziyaretçilerinizi web sayfanızda daha uzun süre kalabilmeleri için önemli bir etkendir aynı zamanda reklam vermeyi düşünüyorsanız reklam üstünde oldukça etkisi olan bir husustur. Kişisel Web Sitenizi hazırlarken günümüz yazılım kurallarına en uygun şekilde hareket ediyoruz. Temiz bir kod yapısı, optimize edilmiş resim ve içerikler sayesinde ziyaretçiler sayfanızı hızlı bir şekilde sorunsuz gezebilirler.

Web Tasarım AşamalarıKişisel Web Sitenize başlamadan önce projenize özel bir yol haritası çiziyoruz, bu esna da web sayfanız üstünde kullanmak istediğiniz görsel ve içerikleri sizlerden temin ediyoruz veya tarafımızca oluşturulup sizlere sunuluyor.Hedef Kitle Analizi, Kişisel Bilgilerin Toplanması Proje Planı Hazırlanması Teklif Hazırlanması ve Sunumu Kodlama ve Görsel Tasarım İçerik Girişlerinin Yapılması Projenin Test Süreci Proje Onayı

proje-web-site
Call Now Button