Kurumsal Kimlik Tasarımı - YouDijital

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsallaşmanın temel yapı taşı olan Kurumsal Kimlik Tasarımı olan bazı elementlerin şirket bünyenizde mevcut olması imajınız için olmazsa olmazlarınız arasındadır.
Restoran işletiyorsanız, logonuzun yer aldığı bir peçete dahi kurumsal kimlik algınızı arttıracak ve müşterileriniz tarafından daha prestijli hale gelmiş olacaksınız.altlik

Sizin Hala Kurumsal Bir Kimliğiniz Yok Mu ?

Markalaştırma ekibimiz ile iletişime geçerek, işletmenize değer katın !

dergi

Dergi ve Katalog Tasarımı

Dergi, gazete, kitap, ürün katalogları gibi tanıtım ve pazarlama araçlarının tasarımları, kurumsal kimliğinize uygun yenilikçi tasarımlar ile marka algınızı yükselterek pazar payınızı arttırmaya yönelik çalışmalar sayesinde satış rakamlarınızın artışını izleyebilirsiniz.
Basit, göze hitap eden kalite ve marka algısı yüksek vektörel çalışmalar ile tanışın. Kurumsal Kimlik Tasarımı için tasarım ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

kutu-tasarim

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kurumsal Kimlik Tasarımı için verilen hizmet ile alakalı detaylı bilgi alınır, ayırt edilebilir bir imaj yaratmak için uzman grafik ekibimiz çalışmalara başlar.Burada verilen hizmet, satılan ürün ve sektör göz önünde bulundurularak hedef kitle üstünde çalışmalar yapılarak marka kurgusu yaratılır.

Kurumsal Kimlik Tasarımında Neden YouDijital?

youdijital.com, günümüz kurumsal firmaların markalaşmalarına yönelik çözümler üretmelerine yönelik alanında uzman tasarımcılar ve marka uzmanları ile profesyonel çözümler üretmektedir.YouDijital tasarım ekibi ihtiyaçlarınızı iyi şekilde analiz eder ve çalışmalarınızı hızla tamamlar, üstelik YouDijital çalışma sırasında süreci takip edebileceğiniz bir proje takip yazılımı sunuyor.

kutu-yeni
burger-kutu

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemli?

Bir firma ile görüşmeye gittiğiniz zaman logosundan, personel tarzına, logo baskılı kaleminden, baskılı kağıtlarına kadar kurumsal bir düzene sahip olduğunu gördüğünüz zaman marka sizde bir kimlik ve güç kazanacaktır.Şirket zihninizde sıradan bir şirket olmaktan çıkıp marka haline gelecektir, bu nedenle kurumsal kimlik tasarımı oldukça önemlidir.

Call Now Button