Instagram Reklamları - YouDijital

Instagram Reklam Kampanyaları

Instagram Business aracılığı ile oluşturmuş olduğumuz reklam kampanyaları bilinenin dışında çok daha fazla kriter ve hedefleme planına sahiptir. Sıradan sosyal medya kullanıcıları bu ara yüzü göremez. Yapılan Çalışmalar doğrultusunda maliyetiniz düşük tutularak maksimum verim almanız sağlanır.

Marketing

Instagram Marketing ile Elektronik Vitrin ve Satış İmkanı !

Ziyaretçiler ürün sipariş edebilir ya da instagram ve web sitenizde ki diğer ürünlerinizi incelemeye devam edebilir.

Sale-Team

Instagram’da İçerik ve Planlama

İnstagram içerik üretiminde ürün ve proje bazlı değişmesiyle birlikte genellikle gün aşırı post atmak sayfanın sürekliliği ve gelişmesi için en önemli hususlardan biridir.
Bu noktada içerik kaynağımızın tükenmemesi, her daim farklı içerikler ile hedef kitlemizin karşısına çıkmamız gerekiyor. Alanında uzman içerik üreticilerimiz sektörel bazda araştırmalar yaparak ürün proje ve markanızı destekleyici makaleler ile görsellerimizi desteklerken potansiyel müşterileriniz için satış imkanı sağlamakta.

Vektörel Gönderi  Tasarımları

yapılan grafik çalışmaları ile sayfa ziyaretçilerinizi etkilemek istemez misiniz? Grafik ekibimiz sizler için farklı fikir ve alternatifler ile müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlayarak sosyal medya hesaplarından alacağınız verimi arttırıyor.
Sosyal Medya da reklam kampanyaları doğru şekilde düzenlenip gerekli tüm optimizasyonlar sağlansa bile yanlış grafik kullanımı olduğu taktirde kampanyadan verim alma oranınız düşecek hatta hiç olmayacaktır.

hashtag

Instagram’da Hashtag “#” Analizi

Hem Bireysel hemde kurumsal bir çok sosyal medya kullanıcısı Hashtag # kullanımının önemi bilmekte. Fakat Doğru hashtag kullanımından çok uzak kalarak bu avantajı dezavantaj durumuna getirmektedirler. Kalite standartlarının üstünde araştırmalar yaparak her bir ürün, proje ya da sektör için en verimli hashtagleri belirlerken. Hashtagler üzerinde markalaşma çalışmaları yürüterek şirketiniz için dijital imajlar oluşturuyoruz.

Instagram Shopping  

Ürünlerinizi instagram marketi kullanarak müşterilerinizle buluşturun. İnstagram shopping temel olarak gör, dokun ve satın al prensibi üzerine kurulmuştur. Sizler için oluşturduğumuz görsel vitrinde belirlediğiniz döngülerle satışlarınızı online olarak sürdürebilirsiniz.
Instagram shopping ile sadece hedef kitlenize değil aktif alışveriş yapan internet kullanıcılarına da erişmiş oluyorsunuz. Instagram shopping kullanılan satış sayfanıza olan ilgiliyi arttırarak alışverişi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyoruz. Yaptığımız optimizasyonlar ile insanların ürünlerin fiyat ve detaylarına hızlıca erişebilmesini sağlarken hazırladığımız etiket ve çıkartmalar sayesinde kullanıcılar internet sitenize gidebilir, ürünü kaydedebilir, sipariş edebilir ya da instagram ve web sitenizde ki diğer ürünlerinizi incelemeye devam edebilir.instagram-satıs
instagram-shopping

Instagram Stories’de Alışveriş

Mobil cihaz ekranının tamamını kullanan Instagram hikayeleri, işletmelere dikkat dağıtıcı unsurların bulunmadığı hoş bir alan sunar. Hikayeler artık dünya genelinde 400 milyonu aşkın hesabın her gün ziyaret ettiği bir yer ve en çok görüntülenen hikayelerin üçte biri işletmelerden gelmekte. İşletmeniz için instagram shopping de en faydalı reklam ve satış kanalını belirliyor, satış rakamlarınızı arttırıyoruz. Müşterilerinize bu muhteşem alışveriş deneyimini sunmak istemez misiniz?

Call Now Button