Google Ads Reklamları - YouDijital

Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları ile müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Doğru bir reklam stratejisi ile reklam bütçenizi aşmayacak şekilde Google Arama Motoru üstünde ilk sıralarda reklamınızı göstermenizi sağlıyoruz. Google Kalite Puanınızı yüksek tutarak reklamınızı ilk sıralarda yayınlanmasını sağlıyoruz, aynı zamanda tıklama başına maliyetiniz de düşük oluyor.

E-Ticaret İçin Google Ads Reklamı

E-Ticaret Web Siteniz var ve reklam mı vermek istiyorsunuz? doğru bir karar çünkü ürün satışlarınızı artırmak için arama motoru reklamı olmazsa olmazlarınız arasında yer alıyor olması lazım. Genel sayfa bazında veya ürün bazında reklam stratejileri geliştirip profesyonel reklam kampanya çalışmalarınızı yürütüyoruz. Başarılı E-Ticaret reklamları ile satışlarınızda ki artışları sizlerde fark edeceksiniz. Detaylı hedef kitle ve anahtar kelime çalışması sayesinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Google Ads Remarketing

Remarketing Çalışması sayesinde web sitenizi ziyaret edip olası sebeplerden sayfanızı terk eden müşterilerinizin karşısına bir çok kez çıkarak kaçırdığınız müşterilerinizi tekrar kazanmanızı sağlıyoruz.

Google Reklam Modelleri

Google Ads bir çok reklam modeli sunuyor. Reklam ekibimiz reklam proje ihtiyacınıza en uygun reklam modelini sizler için belirliyor. Uygulanan reklam modeli reklam verimliliği için oldukça önemlidir, projeniz için geliştirdiğimiz reklam kampanyası için en verimli reklam modelini seçip bu model üstünden reklam stratejileri geliştiriyoruz.Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş Reklamları ve Video Reklamları arasından en verimli model üstünden çalışmalara hemen başlayalım!

Call Now Button