Facebook Reklamları - YouDijital

Facebook Reklam Modellerini Keşfedin!

Ürün ya da projenize özel facebook reklam modellerinizi uygun grafik tasarımları ile bütünleştirerek satış rakamlarınızı arttırıyoruz.
İşletmeniz için oluşturduğumuz elektronik stratejilerden faydalanarak markanız için imaj çalışmaları organize ediyor müşterileriniz için ticari kimlik algınızı güçlendiriyoruz.
Oluşturduğumuz elektronik vitrin sayesinde potansiyel müşterilerinize verebildiğiniz tüm mal ve hizmetlerin tümünü sunabileceksiniz.

Marketing

En Uygun Reklam Modelini Sizin İçin Optimize Edelim!

Potansiyel müşteri formları ve detaylı hedef kitle çalışmaları ile sadece facebook sayfanız değil web sayfa trafğiniz de artacak.

Sale-Team

Hedef Kitle ve Rakip Analizi Çalışması

Facebook Business aracılığı ile oluşturmuş olduğumuz reklam kampanyaları bilinenin dışında çok daha fazla kriter ve hedefleme planına sahiptir. Sıradan sosyal medya kullanıcıları bu ara yüzü göremez. Yapılan Çalışmalar doğrultusunda maaliyetiniz düşük tutularak maksimum verim almanız sağlanır.
Sosyal Medya Da dijital rakiplerinizi araştırarak. Onların önüne önce dijital ortamda sonra operasyonel olarak geçmenizi sağlıyor, Pazar payınızı arttırıyoruz.

Herşey Kontrolünüz Altında ve Şeffaf

Reklam dönemi boyunca ürün ve proje çalışmaları  sürdürülürken YouDijital, Cloud sistemi üzerinden takip ve revize imkanı sunarken, detaylı analiz grafik destekli raporlama, yorum, oluşturulan elektronik stratejiler için ARGE ekibi ile reklam veriminiz arttırılır. Yapılan işlemlerin bildirimi tarafınıza raporlanır. Harcanan reklam maliyeti Facebook üzerinden tarafınıza fatura edilir.

markalasma

Sosyal Medya da Markalaşmanın Önemi

Türkiye’de son yapılan araştırma verilerine göre 55 Milyondan daha fazla aktif facebook kullanıcısı mevcut. Yine yapılan araştırmalar sonucu aktif ürün/hizmet satın alan kullanıcıların alışveriş öncesi sosyal medya hesaplarına kullanıcı yorumlarına ve kurumsal kimliğe dikkat ettiği tespit edilmiştir. Marka kimliği güçlü olan bir şirketin satış rakamları da doğru orantıda artacaktır.

  • Elektronik Vitrin
  • Reklam Modelleri
  • E-Stratejiler

Potansiyel Müşteri Formları 

Facebook’ta bir reklam modeli olan “Potansiyel Müşteri Formlarını” kullanarak oluşturulan detaylı hedef kitle çalışması yapılarak oluşturulan kampanyalar ile müşteri bilgileri, ihtiyaç duydukları ürün/hizmet, iletişim detayları ve talepleri gibi istenilen bir çok bilgiyi elde ederek sıcak satış imkanı sağlanır. Uzun soluk reklam süreci sonrası toplanan bilgiler sonrası Re-Marketing (Yeniden Pazarlama) yapılabilir.

potansiyel-musteri-formlari
yeniden-pazarlama

Facebook Pixel Kodları Nedir?

Sosyal medya ve kurumsal web sayfası kullanıcılar tarafından çok bağdaştırılamasa da aslında bir birinden sanıldığı kadar bağımsız değiller. Facebook ara yüzü kullanılarak oluşturulan bu kodlar web sitenizin arka planına yerleştirilir. reklam dönemi öncesi ya da reklam döneminde web sayfası ziyaretçilerinin bilgileri alınarak sosyal medya da aktif olan reklamlar web sitesi ziyaretçilerinin karşısına çıkarılır. Bu şekilde web sitesi üzerinde yapılamayan satış sosyal medyada tamamlanmış olur.

Call Now Button